«

»

Maj 02

„Dzień Otwartej Remizy 2016” za nami…..

30 kwietnia b.r. na terenie strażnicy OSP KSRG Buczkowice zorganizowano Dzień Otwartej Remizy. – To doskonała okazja do integracji z mieszkańcami. Licznie przybyli goście mogli zwiedzić remizę, obejrzeć strażacki sprzęt oraz zapoznać się z codziennymi zajęciami druhen i druhów. Zorganizowaliśmy gry i konkursy dla dzieci i dorosłych. Pod nadzorem strażaków dzieci uczyły się gasić pożar w zarodku, a dorośli mogli przekonać się, ile wysiłku potrzeba włożyć w obsługę hydraulicznego rozwieraka, by za jego pomocą zbudować wieżę z ośmiokilogramowych drewnianych klocków. Zwycięzcy konkursów otrzymali nagrody ufundowane przez właścicieli sklepów spożywczych z Buczkowic, za co w imieniu swoim oraz zwycięzców dziękujemy – powiedział nam Zbigniew Wrona, prezes OSP Buczkowice.

tekst i grafika dzięki uprzejmości M.Jamro

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA UDZIAŁ I ZAPRASZAMY DO PRZECZYTANIA CAŁEGO ARTYKUŁU
Czytaj dalej

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>